Bliźniaczka, 28 maja - Kobieta

Bliźniaczka, 28 maja - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Pani bliźnięta urodzona w dniu 28 5 jest to osobnik wścibski, wypełnia ją potrzeba nauki, a zatem chętnie włóczy się po całym globie oraz jest odpowiednia na znakomitego odkrywcę. Znamionuje się systematycznością, potrafi racjonalnie wykorzystywać swoje rezerwy, pracuje w sposób przemyślany i sprawdzony, jednak umie być nadto konwencjonalna w nieznanych sytuacjach. Bywa jednostką zmienną, często brakuje jej wytrwałości i częściej od innych modyfikuje osąd odnośnie celu swojej aktywności, częstokroć ima się różnych zajęć. Jest to osoba towarzyska, jest zdrojem rozmaitych pomysłów, eskorta szerokiej widowni oznacza dla niej najlepszą rozrywkę, ale często ma też zanadto wybujałe przeświadczenie o sobie. To człowiek elokwentny, ubóstwia gadać powoli i zawile, lubi rozprawiać publicznie o różnych sprawach, jednakże częstokroć potrafi również wypowiadać zwykłe głupoty. Bywa osobnikiem emocjonalnym, bardziej przekonuje ją szósty zmysł niż rozsądek, kalkulacje i wzory nie pociągają jej, a więc współczesne otoczenie często nie podoba się jej. Jest to człowiek wszechstronny, jeśli trzeba, umie sporządzić samochód z papieru i drutu, zdumienie to u niej stan autentycznie niespotykany i potrafi dostosować się do płynnych warunków. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, do swoich współtowarzyszy posiada stosunek czysto przedmiotowy, tylko jej własne kłopoty są ważne i nie interesuje jej wzmocnienie twórczych więzi z kolegami.
To osobnik spontaniczny, jest wielce przekonana, iż permanentna, w pewnym stopniu stuknięta improwizacja też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i powinno się sobie zezwolić na żywiołowe smakowanie doznań i uzewnętrznianie się. Charakteryzuje się bezstronnością, usiłuje wznieść się ponad osobiste urazy oraz stroni od rozstrzygania o obcych sobie dziedzinach, toteż zazwyczaj jest szanowana jako sędzia. Cechuje się tolerancyjnością, nie lęka się zagadnień nowych i odmiennych od już przyswojonych i raduje ją rozmaitość rzeczywistości i współpracowników, zatem dokłada starań, by wystrzegać się postrzelonych maniaków pochłoniętych głoszeniem najsłuszniejszych ideologii. To osoba powolna, nie zwraca uwagi na pozory, albowiem wartość ma dla niej głównie realny zysk i w swoich postanowieniach w każdym wypadku kieruje się zimnymi obliczeniami. Znamionuje się wyrafinowaniem, swoją siedzibę zagospodarowuje z prawdziwie królewską inwencją i doznaje zamiłowania do obcowania z malarstwem, dlatego szczęśliwa jest jako właściciel ogromnego mienia. To jednostka grzeczna, można jej powierzyć realizowanie śmiałych misji, które przedstawiają sobą prawdziwą trudność również dla rasowych i pomysłowych dyplomatów i okażą nierealne dla jej mnogich poprzedników. Częstokroć bywa nieuważna, jest notorycznie czymś pochłonięta, lecz działa często zbytnio beztrosko, więc nie daje sobie rady z ocenianiem bardziej wymyślnych koncepcji. Bywa człowiekiem posłusznym, częstokroć musi oddawać się realizacji pogardzanych przez siebie czynności, bo boi się wdawać się w konflikty z innymi i nie umie argumentować przed innymi swoich przekonań.

Inne przymioty prawidłowo wyrażające owego osobnika to także: czuły, czarujący, roztrzepany, uroczy, rozpasany, dyplomatyczny, ujmujący, przenikliwy, zdolny, zepsuty, przystępny, wspaniałomyślny, bezwzględny, spostrzegawczy, zadufany, płytki, seksowny, kapryśny, bałaganiarski, chciwy oraz szorstki.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie realizował, są: sprawozdawca, statystyk, księgarz, referent, sekretarz, telemarketer, poeta, kompozytor i sprzedawca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.