Bliźniaczka, 26 maja - Kobieta

Bliźniaczka, 26 maja - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Zodiakalna kobieta bliźnięta, która przyszła na świat dnia 26 5, uwielbia zachowywać się egoistycznie, umie być skutecznym oszustem i tylko jej indywidualne problemy są istotne. To osoba wszechstronna, potrafi radzić sobie w dowolnych warunkach i zdziwienie to u niej nastrój autentycznie rzadki. Jest to jednostka komunikatywna, dysponuje szerokim i chętnie stosowanym słownikiem, lubi wzbudzać podziw towarzyszy swoją rozległą erudycją, lecz często umie też produkować banalne dyrdymały. To człowiek uczuciowy, rozwiązań kłopotów szuka w urokach i w przepowiedniach, wzory i obliczenia odrzucają ją, a zatem jej żywot jest pełny wydarzeń i nieprzewidywalny. Bywa osobnikiem niekonsekwentnym, nie potrafi obstawać przy konsekwentnych zobowiązaniach i częściej od innych zmienia osąd odnośnie metody swojej pracy, dlatego niezmiernie trudno toczy się z nią dyskusje. Jest to osoba ciekawska, chce przeniknąć więcej niźli pozostali śmiertelnicy, zatem jest wzorowym uczniem w sprawach omijanych przez inne jednostki oraz kwalifikuje się na znakomitego badacza. Jest to człowiek metodyczny, systematycznie podąża do celu, trudności nie umieją szybko jej zdeprymować, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. Jest to osobnik towarzyski, rozpowiada o swoich najbłahszych rozważaniach, ma w duchu zasobny zapas historii, ale często posiada także nadmiernie pochlebne mniemanie o sobie.
Bywa posłuszna, autonomiczne dokonywanie decyzji może być dla niej niezwykle frustrujące, gdyż częstokroć znacząco nie starcza jej wiary w sukces i zanadto łatwo podporządkowuje się cudzym oddziaływaniom. Cechuje się powierzchownością, nie deprymują jej zagonienie i bezład, jednakże jej sądy często są niezbyt ostrożne, a więc nie realizuje z reguły doniosłych dociekań i diagnoz. To osoba kulturalna, nie boi się zajmować się rozsądzaniem kłótni, które sprawiają wrażenie nierealnych a wręcz szaleńczych i okażą niemożliwe dla jej mnogich prekursorów. To człowiek popędliwy, jest absolutnie przeświadczona, że wydawałoby się niezorganizowane działania też potrafią gwarantować rezultaty i należy sobie zezwolić na żywiołowe przeżywanie odczuć i uzewnętrznianie się. To jednostka obiektywna, stara się zrozumieć odmienne poglądy oraz unika rozstrzygania o nieznanych sobie dziedzinach, więc na ogół jest chwalona jako mediator. Jest to osoba kompromisowa, dysponuje bardzo dociekliwą i wielostronną umysłowością i problemowo modyfikuje istniejące przekonania w konfrontacji z nowymi spostrzeżeniami, toteż nie toleruje u znajomych jedynie braku tolerancji. Znamionuje się szykownością, oddaje się luksusowym przyjemnościom i doznaje zamiłowania do pozostawania w kontakcie z teatrem, a zatem częstokroć czuje się arbitrem właściwego smaku. To osobnik flegmatyczny, nie kusi jej kozaczenie, bo wartość ma dla niej głównie praktyczny zysk i wszelka rzecz musi posiadać dla niej jakieś zastosowanie.

Pozostałe określenia celnie określające wspomnianego człowieka to także: bałaganiarski, rozhisteryzowany, powabny, współczujący, atrakcyjny, niestabilny, przenikliwy, kreatywny, postępowy, szorstki, życzliwy, zimny, sceptyczny, wyobcowany, rozpasany, ujmujący, bezpruderyjny, nieszczery, wytworny, kochający, spostrzegawczy, słaby, płytki, nierozsądny oraz niepohamowany.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie realizował, są: statystyk, akwizytor, pisarz, telemarketer, dziennikarz, kompozytor, powieściopisarz, komiwojażer i księgarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abrahamowicz Leszek - (1960-) - aktor.
 • Arbuzow Aleksiej N - (1908-1986) - dramaturg rosyjski.
 • Barrett Monte - (1971-) - amerykański sportowiec, boks.
 • Breuning Susanne - (1952-) - aktorka duńska.
 • Etti Eda-Ines - (1981-) - piosenkarka estońska.
 • Evans Cooper - (1924-2005) - polityk amerykański.
 • Fox Zina - (1977-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Goldthwait Bobcat - (1962-) - amerykański aktor, reżyser.
 • Kędzierski Czesław - (1881-1947) - literat, dziennikarz.
 • Kozieł Mateusz - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lilkov Hristo Trifonov - (1896-1971) - generał bułgarski.
 • Mikulasek Oldrich - (1910-1985) - poeta czeski.
 • Paine Duke Douglas - (1892-1960) - generał australijski.
 • Stock Barbara - (1956-) - aktorka amerykańska.
 • Taleblu Wahid - (1982-) - irański sportowiec, piłka nożna.
 • Topa Bartłomiej - (1967-) - aktor, producent filmowy.
 • Vaillant Sébastien - (1669-1722) - botanik francuski.
 • Wojtarowicz Marcin - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zimkowski Henryk - (1957-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.