Baranica, 08 kwietnia - Kobieta

Baranica, 08 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Kobieta baran, która przyszła na świat dnia 8 4, cechuje się wytrwałością, upór pozwala jej dojrzeć związki niedostrzegalne dla innych ludzi, umie uważnie słuchać ludzkich historii i często bawi ją łowienie ryb. Jest to jednostka ekstrawertyczna, rozpowiada o swoich najbłahszych rozważaniach, bardzo lubi przyciągać wzrok otoczenia, jednakże potrafi także zamęczać trajkotaniem bez przerwy o jednym temacie. Jest to osobnik konsekwentny, umie racjonalnie zarządzać swoimi siłami, trudności nie potrafią prędko jej zdeprymować, jednak częstokroć nie wystarcza jej kreatywności wymaganej w niespodziewanych sytuacjach. Bywa osobą nieodpowiedzialną, rozkoszuje się teraźniejszością, przewidywanie następstw swoich czynów zostawia pozostałym, a zatem mało kiedy osiąga spektakularne bogactwo. Jest to jednostka ciekawa, wypełnia ją głód mądrości, zatem w każdym wypadku próbuje zajrzeć za widnokrąg oraz często oddaje się niekonwencjonalnym zamiłowaniom. Jest to osobnik nadpobudliwy, każdy rezultat własnych działań pragnie postrzegać natychmiast, częstokroć jest popędliwym towarzyszem, dlatego często ma duże kłopoty z ucieleśnianiem postanowień noworocznych. Jest to człowiek energiczny, posiada ogromne zasoby energii, wypoczywa dynamicznie i drażni ją bezczynność. Znamionuje się agresją, chętnie wszczyna sprzeczki i nienawidzi nieoczekiwanych przeszkód. To jednostka bezpośrednia, jej życzliwość zapewnia jej powodzenie w towarzystwie, nie tai swoich emocji, lecz na dodatek nie umie być powściągliwa. Jest to osoba apodyktyczna, zachowuje się niczym wandal i częstokroć nie posiada wiedzy o powszechnej percepcji swojej postaci, toteż często natyka się na cichą opozycję wobec swoich aktywności. Bywa człowiekiem egoistycznym, potrafi być zwinnym manipulantem i z ociąganiem daje coś innym osobom. Bywa chwiejna, częstokroć brakuje jej konsekwencji i umie modyfikować fundamentalne decyzje z godziny na godzinę, często podejmuje się różnych zajęć.
Jest to jednostka żywiołowa, w jednej chwili dopasowuje się do oczekiwań okoliczności, deprymuje ją nieobecność skutków swoich obecnych prac i wskazuje słuszne podejście wolniejszym od siebie. Bywa lekkomyślna, nie obawia się przeciwności oraz chwilami potrafi nie zauważyć na pozór niezaprzeczalnego niebezpieczeństwa, chociaż czasem naprawdę dopisuje jej fortuna. To człowiek niezależny, autentycznie kocha się w absolutnej swobodzie wyboru, a więc rozczaruje cię spodziewanie się, że będzie miała uznanie dla twoich ograniczeń i pouczeń. Jest to osobnik szykowny, zajmuje się wykwintnymi rozrywkami i w dowolnym swoim działaniu dąży do tego, by uzyskiwać doskonałość, więc dostatek gotówki niezmiernie upraszcza jej toczenie bytu korelującego z jej usposobieniem. Charakteryzuje się rozwagą, to rozważny i wytrawny dowódca, skrupulatnie komponuje najsubtelniejsze manewry oraz śpieszy ku sukcesowi z namysłem, aczkolwiek systematycznie. To osoba kompromisowa, ochoczo przyswaja wiedzę o awangardowych i fascynujących rzeczach i nie kręci jej nakłanianie przyjaciół do swoich poglądów, a więc usiłuje wystrzegać się nawiedzonych radykałów zaabsorbowanych szerzeniem jedynie słusznych koncepcji. Jest to człowiek dzielny, niezwykle rzadko lęka się nieznanych wyzwań, bowiem pracuje nad tym, by nie myśleć o lęku i uwielbia żyć na wysokich obrotach. To jednostka pobudliwa, dokładniejsze podglądanie jej popycha do przekonania, iż egzystencja pod przymusem harmonogramu nie jest najtrafniejszą opcją i nie powinno się nazbyt przedobrzać z nieustannym panowaniem nad sobą. Bywa osobnikiem ksenofobicznym, złoszczą ją osoby o odmiennych orientacjach politycznych, na całym całym globie tylko ona rozumie sprawy prawidłowo, zatem szybko zraża do siebie normalnych ludzi. Bywa osobnikiem niewyrafinowanym, nie odczuwa pociągu do zbędnej wymyślności, albowiem malkontenctwo ocenia jako zwyczajne tracenie żywota i na centralnej pozycji umieszcza faktyczną funkcjonalność. Znamionuje się optymizmem, emanuje pozytywnym entuzjazmem, radują ją zaskakujące doznania i eksperymenty, dlatego nie gubi odwagi nawet w zagmatwanych warunkach. Cechuje się zdecydowaniem, w realizacji własnych zamierzeń umie być bardzo zorganizowana, nieraz na wskroś brutalna, nie czuje oporu przed burzeniem dotychczasowego porządku oraz nie pozwala się zbić z tropu.

Pozostałe przymioty odpowiednio określające owego człowieka to również: słodki, asertywny, potężny, rozmowny, ujmujący, charyzmatyczny, zwycięski, tępy, żarliwy, zadufany, przyjazny, nadwrażliwy, nieuprzejmy, kochliwy, ostry, zrzędliwy, bezduszny, ofiarny, gniewny, ruchliwy i obrotny.
Zawodami, w których idealnie się będzie spełniał, są: chirurg, zapaśnik, żołnierz, piłkarz, dentysta, łyżwiarz, tenisista, kaskader, anestezjolog oraz terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bellarabi Karim - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Brel Jacques - (1929-1978) - belgijski pieśniarz, kompozytor, poeta, aktor.
 • Casteu David - (1974-) - francuski motocyklista rajdowy.
 • Charytanowicz Dariusz - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gordon Pamela - (1937-) - aktorka amerykańska.
 • Irvine Andrew - (1902-1924) - alpinista angielski.
 • Jensen Peter Aalbaek - (1956-) - duński producent filmowy, aktor.
 • Kader - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Libelt Karol - (1807-1875) - filozof, publicysta, działacz polityczny.
 • Matulevičius Deivydas - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • O'Brien Virginia - (1919-) - aktorka amerykańska.
 • Pettersson Lasse - (1935-) - aktor szwedzki.
 • Porter Eric - (1928-1995) - aktor brytyjski.
 • Seyda Zygmunt - (1876-1925) - polityk, prawnik.
 • Sosnowski Maciej - (1961-) - aktor, autor tekstów.
 • Starr Bella - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Weyssenhoff Józef - (1860-1932) - pisarz.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.