Baranica, 20 kwietnia - Kobieta

Baranica, 20 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Pani baran, która urodziła się w dniu 20 4, jest to człowiek metodyczny, konsekwentnie zmierza do celu, problemy nie umieją łatwo jej zniechęcić, jednak marnie radzi sobie z żywiołowo przeobrażającymi się sytuacjami. Cechuje się wytrwałością, umie bacznie wsłuchiwać się w czyjeś zwierzenia, częstokroć bawi ją wędkowanie i konsekwencja dopomaga jej dojrzeć powiązania niezauważalne dla innych osób. Często bywa dominująca, działa jak awanturnik i częstokroć nie zna zbiorowego postrzegania swojej postaci, dlatego często przemienia się w osamotnionego i unikanego przywódcę. To osobnik energiczny, pracuje niczym traktor, bardzo dobrze daje sobie radę z niespokojną robotą i nie boi się pracy. Bywa nieodpowiedzialna, nie lęka się o dzień jutrzejszy, zdarza się jej zapominać najistotniejsze sprawy, zatem przydarza się jej wpadać w bardzo traumatyczne opały. To jednostka wścibska, wypełnia ją żądza poznania, więc w każdym wypadku próbuje spojrzeć za kraniec rzeczywistości oraz osiąga doskonałe lokaty w lubianych zagadnieniach. Bywa człowiekiem błyskotliwym, jest naturalnym aktywistą, obecność rozległej publiczności jest dla niej optymalną zabawę, jednakże potrafi też nudzić marudzeniem ciągle o jednym temacie. Bywa egocentryczna, nie interesuje jej rozwój twórczych relacji ze znajomymi i do zamierzeń umie podążać nawet poprzez ludzkie nieszczęście. Bywa osobą nadpobudliwą, błyskawicznie nuży się nowymi konceptami, wszystko chce zdobyć w jednej chwili, a więc chętnie odreagowuje irytację w wariackich hulankach. Jest to jednostka niestała, nie potrafi trwać przy zdyscyplinowanych decyzjach i umie uaktualniać strategiczne przekonania z godziny na godzinę, częstokroć chwyta się różnorodnych profesji. Uwielbia zachowywać się agresywnie, lubi adrenalinę i bez zastanowienia przypuszcza szturm na stojące przed sobą przeciwności. To człowiek prostolinijny, potrafi od razu zaprzyjaźnić się, nie lubi owijać w bawełnę, ale jednocześnie nie umie być delikatna.
To osobnik ostrożny, to przewidujący i śmiały dowódca, rozpatruje rozmaite harmonogramy wydarzeń oraz nie ufa pomysłom sporządzonym niestarannie. Często bywa niefrasobliwa, postrzega się za niepokonaną i niejednokrotnie potrafi nie zauważyć nieomalże niezaprzeczalnego zagrożenia, mimo że momentami naprawdę dopisuje jej passa. Jest to jednostka nietolerancyjna, uwielbia strofować osoby w otoczeniu, na całej całej planecie jedynie ona rozumie rzeczy prawidłowo, toteż szybko zniechęca do siebie normalnych ludzi. Charakteryzuje się zaradnością, autentycznie kocha totalną wolność decydowania, a zatem rozczaruje cię uważanie, że będzie szanowała twoje instrukcje i zakazy. Jest to osobnik odważny, umie urzeczywistnić zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bo potrafi pokonać własny strach i wydaje się innym ludziom niewzruszoną górą. To osoba bystra, zwykle rozpoczyna aktywność momentalnie i bez odwlekania, ubóstwia dostrzegać przed sobą dokładnie wytyczone plany i pokazuje należyty kierunek bardziej niemrawym od siebie. Znamionuje się wyrafinowaniem, para się wyszukanymi przyjemnościami i w dowolnym swoim działaniu dąży do tego, by zdobywać maestrię, dlatego szczęśliwa jest jako szafarz dużego mienia. Bywa niewyrafinowana, nie odczuwa pociągu do nadmiernego udziwniania, bowiem ceni treściwość i czytelność i na najważniejszej pozycji stawia faktyczny zysk. Cechuje się siłą, przeważnie żyje gwałtownie i żwawo, nie doznaje oporu przed burzeniem istniejącego ładu oraz nie unika inicjowania sprzeczek. To osobnik optymistyczny, buzuje pozytywnym entuzjazmem, ekscytują ją kolejne wyzwania i przygody, zatem doskonale funkcjonuje jako dzielny racjonalizator. To człowiek impulsywny, ucieleśnia sobą dość bezsensowną myśl, iż egzystencja pod przymusem kalendarza nie jest najtrafniejszym wyborem i częstokroć nasze odruchowe zachowania wykazują największą sprawność. Jest to jednostka kompromisowa, nie denerwują obce zainteresowania i raduje ją urozmaicenie otoczenia i kolegów, więc jest wolontariuszem społecznym starającym się o równouprawnienie grup dyskryminowanych.

Pozostałe określenia trafnie obrazujące opisywanego osobnika to także: apodyktyczny, gniewny, zuchwały, pusty, zadufany, wyniosły, entuzjastyczny, pyszałkowaty, dogmatyczny, słodki, brutalny, zblazowany, witalny, uśmiechnięty, podły, nietaktowny, podejrzliwy, bałaganiarski, zwycięski oraz nieokrzesany.
Zawodami, w których idealnie się będzie czuł, są: anestezjolog, żandarm, instalator, ciężarowiec, ortopeda, piłkarz, tenisista, lekkoatleta, żołnierz, bokser, kaskader, monter, farmaceuta, łyżwiarz, dentysta i biegacz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Angelici Martha - (1907-) - francuska śpiewaczka operowa.
 • Cusack Ann - (1961-) - aktorka amerykańska.
 • Doraine Lucy - (1898-) - aktorka amerykańska.
 • Doyle Arthur Conan - (1859-1930) - pisarz szkocki.
 • Emond Linda - (1959-) - aktorka amerykańska.
 • Fisher Rhett - (1980-) - amerykański aktor, muzyk.
 • Glyn Isabella - (1823-) - aktorka brytyjska.
 • Gold Thomas - (1920-2004) - astrofizyk amerykański.
 • Hilling Jacques - (1926-1975) - aktor australijski.
 • Konan Didier Ya - (1984-) - iworyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Król Krzysztof - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lawal Garba - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Simmons Al - (1902-1956) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Stross Raymond - (1955-1988) - angielski producent filmowy.
 • Urbaniak Tomasz - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Whelan Bill - (1950-) - irlandzki kompozytor, muzyk.
 • Wierzbicka Monika - (1970-) - aktorka, piosenkarka.
 • Winder Leszek - (1954-) - muzyk, gitarzysta, kompozytor.
 • Żeromski Wiktor - (1935-1993) - aktor, reżyser teatralny.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.