Baranica, 19 kwietnia - Kobieta

Baranica, 19 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Baranica urodzona dnia 19 4 uwielbia zachowywać się agresywnie, z furią przypuszcza szturm na piętrzące się przed sobą szlabany i urzeczywistnia zuchwałe koncepcje. Lubi zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez nieskutecznych zrywów, przeszkody nie umieją prędko jej zdeprymować, jednak częstokroć brakuje jej inicjatywy potrzebnej w niespodziewanych wypadkach. Uwielbia zachowywać się nieodpowiedzialnie, nie lęka się o nadchodzący czas, przydarza się jej zapominać fundamentalne rzeczy, toteż rzadko kiedy osiąga znaczny finansowy dobrobyt. Jest to osobnik bezpośredni, jej bezpośredniość dostarcza jej sympatii, bardzo ceni uczciwość, jednakże powściągliwość nie jest jej silną cnotą. To człowiek zmienny, często nie wystarcza jej uporu i trudno jest jej obstawać przy podjętych zobowiązaniach, częstokroć złości swoich współpracowników. Lubi zachowywać się egoistycznie, nie baczy na interesy innych osób i pozostali ludzie muszą rozwiązywać jej problemy. Bywa niecierpliwa, każdy rezultat własnych działań pragnie dostrzegać od razu, jako gimnazjalista często nie potrafi wysiedzieć cicho na lekcjach, dlatego praca zwykle nie jest dla niej źródłem radości. To jednostka przedsiębiorcza, realizuje równocześnie rozliczne sprawy i inspiruje kolegów swoim bezgranicznym żarem. Charakteryzuje się cierpliwością, w dawnych epokach umiałaby być mnichem kaligrafującym starożytnych kodeksach, częstokroć jest idealnym nauczycielem i potrafi zdobyć mistrzostwo w dziedzinach narzucających konieczność długiego treningu. To osobnik błyskotliwy, ubóstwia przebywać z towarzyszami, niezwykle uwielbia przyciągać wzrok otoczenia, lecz często niestety nie umie zamilczeć we właściwej chwili. Jest to jednostka ciekawa, chce przeniknąć każdą możliwą rzecz, zatem na całe życie zostaje w niej szczeniacki dar do dziwienia się otoczeniu oraz jest odpowiednia na doskonałego odkrywcę. Bywa władcza, zachowuje się niby zabijaka i postrzega jako niebezpieczeństwo osoby nieaprobujące jej opinii, a zatem źle spełnia się w trakcie zespołowych czynności.
To człowiek gwałtowny, częstokroć jest motorem całego kolektywu pracowniczego, pragnie widzieć przed sobą precyzyjnie obrane plany i z marszu przystosowuje się do wymogów okoliczności. To osobnik kompromisowy, potrafi kumplować z jednostkami o ogromnie różniących się przekonaniach i osób różnych i egzotycznych nie uznaje natychmiast za zagrożenie, więc nie akceptuje u wspólników jedynie niedoboru wyrozumiałości. Bywa ksenofobiczna, lubi pouczać ludzi dookoła, jej współtowarzysze mają osądzać rzeczywistość w taki sam sposób jak ona, a więc szybko zraża do siebie normalne osoby. Jest to osobnik rozważny, to ostrożny i odważny zarządca, drobiazgowo aranżuje najbłahsze posunięcia oraz dąży ku dostatkowi pomału, ale systematycznie. To jednostka wyrafinowana, swój dom zagospodarowuje z naprawdę wielkopańską pomysłowością i pragnie prowadzić się z hrabiowską wykwintnością, dlatego obfitość gotówki niezmiernie upraszcza jej wiedzenie życia będącego w zgodzie z jej osobowością. Cechuje się odwagą, nie trwożą jej nijekie trudności, bowiem pracuje nad tym, by raczej nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i okazuje dużą samodyscyplinę. To osoba wesoła, raduje się światem, strach przed uczynieniem gafy nie paraliżuje jej, zatem wyśmienicie radzi sobie w zadaniach wypełnionych ryzykiem. Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, czuje się niepokonaną oraz wykonuje pracę często pospiesznie i niespecjalnie starannie, chociaż posiada wiedzę o tym swoim ograniczeniu. To osobnik stanowczy, wyraźnie i dokładnie komunikuje swoje oczekiwania, ochoczo rywalizuje z innymi i radośnie odbiera wszelkie pozytywne reorganizacje w rzeczywistości. Bywa prostolinijna, nie odczuwa pociągu do bombastycznych ozdób i pokazów, gdyż martwienie się na zapas ocenia jako typowe marnotrawienie energii i na pierwszym miejscu umiejscawia realną użyteczność. Znamionuje się niezależnością, stroni od wdrażania zewnętrznych instrukcji, więc niech ci nie wydaje się, iż podda się komuś bez starcia. To człowiek popędliwy, dłuższe badanie jej skłania do mniemania, że egzystencja pod presją kalendarza nie jest optymalnym pomysłem i nie należy nadmiernie przeginać z permanentnym opanowaniem.

Inne atrybuty prawidłowo ukazujące ową jednostkę to także: perfidny, prymitywny, powabny, bałaganiarski, wyniosły, natrętny, rozmowny, denerwujący, naturalny, rzutki, oryginalny, zwycięski, krytyczny, miły, hojny, dogmatyczny, lubiany, stuknięty, groźny, uprzejmy, pusty oraz nietaktowny.
Zawodami, w których idealnie będzie działał, są: piłkarz, lekkoatleta, bokser, anestezjolog, żołnierz, policjant, terapeuta i chirurg.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acri Anioł z - (1669-1739) - włoski kapucyn, błogosławiony.
 • Avery Brian - (1973-) - amerykański kaskader filmowy.
 • Bernoldi Enrique - (1978-) - brazylijski kierowca wyścigowy.
 • Dausset Jean - (1916-2009) - francuski immunolog, hematolog.
 • Dudek Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fenton George - (1950-) - kompozytor angielski.
 • Ficino Marsilio - (1433-1499) - włoski filozof, teoretyk sztuki, lekarz.
 • Gecko Seth - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Grzondziel Rafał - (1912-1998) - ksiądz katolicki, twórca polskich "Kaszub" w kanadyjskiej prowincji Ontario.
 • Kammerling Anna-Karin - (1980-) - szwedzka sportowiec, pływanie.
 • Landes Bertha - (1868-1943) - polityk amerykański.
 • Olejarz Łukasz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page LaWanda - (1920-) - aktorka amerykańska.
 • Perey Marguerite - (1909-) - fizyk francuska.
 • Ponsford Bill - (1900-1991) - australijski sportowiec, krykiet.
 • Starović Saša - (1988-) - serbski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Woźniak Sławomir - (1957-) - realizator produkcji filmowej i telewizyjnej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.