Baranica, 19 kwietnia - Kobieta

Baranica, 19 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Baranica urodzona dnia 19 4 uwielbia zachowywać się agresywnie, z furią przypuszcza szturm na piętrzące się przed sobą szlabany i urzeczywistnia zuchwałe koncepcje. Lubi zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez nieskutecznych zrywów, przeszkody nie umieją prędko jej zdeprymować, jednak częstokroć brakuje jej inicjatywy potrzebnej w niespodziewanych wypadkach. Uwielbia zachowywać się nieodpowiedzialnie, nie lęka się o nadchodzący czas, przydarza się jej zapominać fundamentalne rzeczy, toteż rzadko kiedy osiąga znaczny finansowy dobrobyt. Jest to osobnik bezpośredni, jej bezpośredniość dostarcza jej sympatii, bardzo ceni uczciwość, jednakże powściągliwość nie jest jej silną cnotą. To człowiek zmienny, często nie wystarcza jej uporu i trudno jest jej obstawać przy podjętych zobowiązaniach, częstokroć złości swoich współpracowników. Lubi zachowywać się egoistycznie, nie baczy na interesy innych osób i pozostali ludzie muszą rozwiązywać jej problemy. Bywa niecierpliwa, każdy rezultat własnych działań pragnie dostrzegać od razu, jako gimnazjalista często nie potrafi wysiedzieć cicho na lekcjach, dlatego praca zwykle nie jest dla niej źródłem radości. To jednostka przedsiębiorcza, realizuje równocześnie rozliczne sprawy i inspiruje kolegów swoim bezgranicznym żarem. Charakteryzuje się cierpliwością, w dawnych epokach umiałaby być mnichem kaligrafującym starożytnych kodeksach, częstokroć jest idealnym nauczycielem i potrafi zdobyć mistrzostwo w dziedzinach narzucających konieczność długiego treningu. To osobnik błyskotliwy, ubóstwia przebywać z towarzyszami, niezwykle uwielbia przyciągać wzrok otoczenia, lecz często niestety nie umie zamilczeć we właściwej chwili. Jest to jednostka ciekawa, chce przeniknąć każdą możliwą rzecz, zatem na całe życie zostaje w niej szczeniacki dar do dziwienia się otoczeniu oraz jest odpowiednia na doskonałego odkrywcę. Bywa władcza, zachowuje się niby zabijaka i postrzega jako niebezpieczeństwo osoby nieaprobujące jej opinii, a zatem źle spełnia się w trakcie zespołowych czynności.
To człowiek gwałtowny, częstokroć jest motorem całego kolektywu pracowniczego, pragnie widzieć przed sobą precyzyjnie obrane plany i z marszu przystosowuje się do wymogów okoliczności. To osobnik kompromisowy, potrafi kumplować z jednostkami o ogromnie różniących się przekonaniach i osób różnych i egzotycznych nie uznaje natychmiast za zagrożenie, więc nie akceptuje u wspólników jedynie niedoboru wyrozumiałości. Bywa ksenofobiczna, lubi pouczać ludzi dookoła, jej współtowarzysze mają osądzać rzeczywistość w taki sam sposób jak ona, a więc szybko zraża do siebie normalne osoby. Jest to osobnik rozważny, to ostrożny i odważny zarządca, drobiazgowo aranżuje najbłahsze posunięcia oraz dąży ku dostatkowi pomału, ale systematycznie. To jednostka wyrafinowana, swój dom zagospodarowuje z naprawdę wielkopańską pomysłowością i pragnie prowadzić się z hrabiowską wykwintnością, dlatego obfitość gotówki niezmiernie upraszcza jej wiedzenie życia będącego w zgodzie z jej osobowością. Cechuje się odwagą, nie trwożą jej nijekie trudności, bowiem pracuje nad tym, by raczej nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i okazuje dużą samodyscyplinę. To osoba wesoła, raduje się światem, strach przed uczynieniem gafy nie paraliżuje jej, zatem wyśmienicie radzi sobie w zadaniach wypełnionych ryzykiem. Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, czuje się niepokonaną oraz wykonuje pracę często pospiesznie i niespecjalnie starannie, chociaż posiada wiedzę o tym swoim ograniczeniu. To osobnik stanowczy, wyraźnie i dokładnie komunikuje swoje oczekiwania, ochoczo rywalizuje z innymi i radośnie odbiera wszelkie pozytywne reorganizacje w rzeczywistości. Bywa prostolinijna, nie odczuwa pociągu do bombastycznych ozdób i pokazów, gdyż martwienie się na zapas ocenia jako typowe marnotrawienie energii i na pierwszym miejscu umiejscawia realną użyteczność. Znamionuje się niezależnością, stroni od wdrażania zewnętrznych instrukcji, więc niech ci nie wydaje się, iż podda się komuś bez starcia. To człowiek popędliwy, dłuższe badanie jej skłania do mniemania, że egzystencja pod presją kalendarza nie jest optymalnym pomysłem i nie należy nadmiernie przeginać z permanentnym opanowaniem.

Inne atrybuty prawidłowo ukazujące ową jednostkę to także: perfidny, prymitywny, powabny, bałaganiarski, wyniosły, natrętny, rozmowny, denerwujący, naturalny, rzutki, oryginalny, zwycięski, krytyczny, miły, hojny, dogmatyczny, lubiany, stuknięty, groźny, uprzejmy, pusty oraz nietaktowny.
Zawodami, w których idealnie będzie działał, są: piłkarz, lekkoatleta, bokser, anestezjolog, żołnierz, policjant, terapeuta i chirurg.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acácio - (1959-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Agalcow Filip Aleksandrowicz - (1900-1980) - radziecki marszałek lotnictwa.
 • Brockstedt Nora - (1923-) - piosenkarka norweska.
 • Chmielewski Jacek - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kriesel Gregory - (1965-) - amerykański muzyk, basista.
 • Lebioda Łukasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lowe Crystal - (1981-) - aktorka kanadyjska.
 • Ludkiewicz Seweryn - (1882-1964) - polityk.
 • Maylene Michelle - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Miśkiewicz Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piston Walter - (1894-) - amerykański kompozytor, pedagog.
 • Soto Geovany - (1983-) - portorykański sportowiec, baseball.
 • Suárez Jeffrén - (1988-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Tabęcki Hadrian Filip - (1975-) - kompozytor, muzyk, pianista.
 • Tena Luis Fernando - (1958-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Torrisi Pietro - (1940-) - aktor włoski.
 • Tudor David - (1926-1996) - amerykański pianista, kompozytor.
 • Własow Aleksandr - (1932-2002) - polityk rosyjski.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.