Baranica, 16 kwietnia - Kobieta

Baranica, 16 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Pani baran urodzona w dniu 16 4 bywa niecierpliwa, błyskawicznie nuży się wszelkimi projektami, jako licealista częstokroć nie potrafi wytrwać cicho podczas lekcji, toteż wysiłek zazwyczaj nie jest dla niej asumptem do zadowolenia. Jest to osobnik przedsiębiorczy, płonie wewnętrznym żarem i realizuje jednocześnie różne zadania. Bywa jednostką zmienną, często nie starcza jej hartu ducha i umie aktualizować najważniejsze decyzje z dnia na dzień, częstokroć chwyta się rozlicznych profesji. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, potrafi bez emocji posługiwać się pozostałymi ludźmi, nie zajmuje jej wzmocnienie pozytywnych relacji z osobami i ludzie wokoło mają troszczyć się o jej humor. Jest to osobnik wytrwały, umie być wyrozumiałym i wrażliwym przyjacielem, w zamierzchłych wiekach potrafiłaby być mnichem piszącym drogocennych tomach i umie cierpliwie wyczekiwać na właściwą okazję. Jest to osoba ciekawa, chce zrozumieć więcej niż inni śmiertelnicy, zatem ochoczo wałęsa się po świecie oraz chętnie uczy się rozmaitych dziedzin wiedzy. Bywa jednostką błyskotliwą, jest gejzerem najrozmaitszych pomysłów, lubi oczarowywać swoich rozmówców, lecz często na nieszczęście nie potrafi zamilczeć w odpowiednim czasie. Bywa nieodpowiedzialna, opiera się na przeczuciach, przewidywanie rezultatów swoich zachowań zostawia pozostałym, a więc zdarza się jej popadać w niezwykle traumatyczne opały. Bywa autokratyczna, nie lubi kwestionowania własnych nakazów i częstokroć nie wie o ogólnej percepcji swojej postaci, a zatem często staje się osamotnionym i wyobcowanym szefem. Jest to człowiek otwarty, jej szczerość gwarantuje jej uznanie, niezmiernie ceni uczciwość, ale powściągliwość nie jest jej silnym przymiotem. Bywa agresywna, jest groźna w stosunku do rywali, spełnia wariackie zamierzenia i z marszu atakuje pojawiające się na drodze bariery. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, umie umiejętnie zawiadywać swoimi środkami, działa w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak częstokroć nie wystarcza jej elastyczności potrzebnej w nagłych okolicznościach.
Jest to jednostka ksenofobiczna, uwielbia upominać osoby w pobliżu, na całej całej planecie tylko ona widzi sprawy odpowiednio, więc momentalnie zraża do siebie normalnych ludzi. Cechuje się wysublimowaniem, jest zachwycona chyżymi, sportowymi wozami i czuje upodobanie do utrzymywania kontaktu ze sztuką, dlatego często czuje się sędzią dobrego smaku. Jest to osoba niezależna, postanowienia obiera na podłożu osobistych przemyśleń, toteż rozczaruje cię uważanie, że posłucha kogoś bez walki. Lubi zachowywać się spontanicznie, uosabia sobą dość irracjonalny światopogląd, iż egzystencja pod presją kalendarza nie jest optymalną opcją i można sobie zezwolić na nieujarzmione doświadczanie bodźców i wyrażanie się. To osobnik stanowczy, w realizacji własnych celów potrafi być bardzo konsekwentna, chwilami nawet bezwzględna, ochoczo współzawodniczy z innymi oraz z radością podchodzi do wszelkich pomyślnych innowacji w rzeczywistości. Jest to człowiek szybki, natychmiast dostosowuje się do potrzeb sytuacji i zirytowana przyglądaniem się cudzego niezgulstwa woli częstokroć wykonać coś w pojedynkę. Bywa niewyrafinowana, nie lubuje się w zbytnim ekscentryzmie, bo preferuje konkretne dokonania niż orędzia i na głównej pozycji kładzie faktyczną użyteczność. To osoba rozważna, stroni od nieroztropnych aktywności, dokładnie komponuje najdrobniejsze działania oraz pędzi ku dostatkowi z wolna, jednakże konsekwentnie. Jest to osobnik pogodny, oczekuje od życia zaskakujących, pasjonujących przeżyć, fascynują ją oryginalne eksperymenty i doznania, zatem chętnie zajmuje się sondowaniem niepoznanych dawniej terytoriów. Charakteryzuje się tolerancyjnością, umie bratać się z ludźmi o nadzwyczaj różniących się przekonaniach i nie kręci jej przekonywanie kompanów do swoich poglądów, więc stara się unikać narwanych fanatyków pochłoniętych głoszeniem jedynie słusznych ideologii. Jest to jednostka nieostrożna, nie lęka się niebezpieczeństw oraz nierzadko potrafi przegapić niemal bezdyskusyjne zagrożenie, chociaż nieraz naprawdę dopisuje jej los. Znamionuje się męstwem, umie zrealizować zadania niewykonalne dla innych ludzi, bowiem dąży do tego, by z reguły nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i objawia spokój bez względu na warunki.

Pozostałe atrybuty celnie portretujące opisywanego osobnika to też: gadatliwy, niegrzeczny, pociągający, dogmatyczny, ruchliwy, ujmujący, bezpruderyjny, tchórzliwy, gorliwy, ostry, zapalczywy, krytyczny, poszukujący, powabny, podły, narcystyczny, despotyczny, niedokładny, dowcipny, lubiany, uroczy, zwycięski, miły, szarmancki, witalny, tępy, bezduszny oraz bezładny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: anestezjolog, elektryk, futbolista, kulturysta, policjant, bokser, lekarz, łyżwiarz, mechanik, bramkarz i terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Agritis Anestis - (1981-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Arnaud Loris - (1987-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Brun Louise Élisabeth Vigée Le - (1755-1842) - malarz francuski.
 • Brytan Dariusz - (1967-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Chan Luke - (1896-1983) - aktor kanadyjski.
 • Foster Tip - (1878-1914) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Foy Claire - (1984-) - aktorka angielska.
 • Hardy Betty - (1904-) - aktorka angielska.
 • Harrison Eric Fairweather - (1881-1948) - australijski generał, dyplomata.
 • Kazimierzowic Mieszko - (1045-1065) - przypuszczalny książę Kujaw, syn Kazimierza I Odnowiciela.
 • Littbarski Pierre - (1960-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Mrożewski Stefan - (1894-1975) - grafik.
 • Paszczyk Stefan - (1940-2008) - trener lekkoatletyki, działacz sportowy, polityk, dyplomata.
 • Pompilli Rudy - (1924-1976) - muzyk amerykański.
 • Rollins Rich - (1938-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Roman Zbigniew - (1928-1977) - aktor, reżyser teatralny.
 • Sowiński Jakub - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szeliga Jerzy - (1964-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tudor Igor - (1978-) - chorwacki sportowiec, piłka nożna.
 • Vidal Doriane - (1976-) - francuska sportowiec, snowboard.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.