Baranica, 13 kwietnia - Kobieta

Baranica, 13 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Baranica, która przyszła na świat dnia 13 4, jest to osoba bezpośrednia, często jest bardzo popularna, pragnie przemawiać bezpośrednio, jednakże przy tym nie umie być taktowna. Jest to osobnik apodyktyczny, jest urodzoną inkarnacją policjanta i nie boi się oceniania swojego stylu życia, zatem częstokroć spotyka się z bierną opozycją względem swoich działań. To jednostka aktywna, inicjuje w tym samym czasie najrozmaitsze sprawy i emanuje niesamowitym ogniem. Cechuje się konsekwencją, potrafi racjonalnie wykorzystywać swoje siły, umie się adekwatnie inspirować, jednak potrafi być zbyt sztywna w zaskakujących okolicznościach. Bywa człowiekiem agresywnym, ziszcza szalone plany, nienawidzi niespodziewanych komplikacji i działa porywczo. Charakteryzuje się cierpliwością, umie uważnie przysłuchiwać się cudzym gawędom, w szkole często uzyskuje fenomenalne stopnie i upór dopomaga jej zobaczyć powiązania niezauważalne dla pozostałych osób. To osobnik nieopanowany, bez trudu przechodzi od namiętnego rozgorączkowania do całkowitej chandry, częstokroć jest krewkim kolegą, dlatego praca z reguły nie bywa dla niej przyczyną cieszenia się. Bywa jednostką towarzyską, jest źródłem rozmaitych projektów, niezwykle uwielbia zwracać na siebie uwagę, lecz potrafi również irytować paplaniem na okrągło o jakiejś rzeczy. Bywa człowiekiem niesłownym, lubi mocne odczucia, przydarza się jej lekceważyć najistotniejsze sprawy, więc zdarza się jej popadać w niezmiernie traumatyczne kłopoty. Bywa egoistyczna, jest zupełnie skupiona na sobie, osoby naokoło mają obowiązek dbać o jej humor i umie beznamiętnie posługiwać się innymi ludźmi. To jednostka ciekawa, chce przeniknąć wszystko, toteż jest kujonem w zagadnieniach unikanych poprzez pozostałe osoby oraz spełnia się w zajęciach związanych ze wścibskością. To osobnik chwiejny, nie potrafi jasno zdeklarować jednego stanowiska i trudno jest jej obstawać przy obranych zobowiązaniach, a zatem bardzo kiepsko radzi sobie jako rodzic lub trener.
To osoba lekkomyślna, ubóstwia bezcelowo stąpać po kruchym lodzie oraz czasem umie nie zauważyć nieomalże oczywistego zagrożenia, pomimo tego że czasami autentycznie dopisuje jej szczęście. To człowiek spontaniczny, jest bezgranicznie przekonana, iż egzystencja pod presją harmonogramu nie jest najlepszą opcją i powinno się sobie pozwolić na dzikie doświadczanie przeżyć i wyrażanie się. To osobnik bystry, każdy problem pragnie rozsupłać z marszu i pokazuje słuszny kurs bardziej opieszałym od siebie. Jest to osoba zdecydowana, wspaniale zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, nie czuje awersji przed unicestwianiem istniejącego porządku oraz nie unika zaczynania zwad. Bywa niewyrafinowana, uwielbia używać sztampowych i bezpiecznych strategii, bo ceni rzeczowość i czytelność i nie chce marnować chwili na podchody. To człowiek dalekowzroczny, wystrzega się nieroztropnych aktywności, układa przemyślane plany oraz nie wierzy konceptom napisanym na kolanie. Znamionuje się zaradnością, stroni od wdrażania czyichś zarządzeń, a więc zawiedzie cię uważanie, że będzie respektowała twoje restrykcje i instrukcje. Charakteryzuje się optymizmem, jest zachwycona rzeczywistością, pragnie przyswajać wiedzę o oryginalnych dziedzinach, zatem nie traci nadziei nawet w powikłanych warunkach. To jednostka śmiała, potrafi zrealizować zadania nierealne dla innych ludzi, bowiem dobrze znosi niepokój i ukazuje ogromną samokontrolę. To osoba tolerancyjna, nie obawia się rzeczy nowych i różnych od przedtem doświadczonych i nie bawi jej nakłanianie towarzyszy do swoich przekonań, dlatego nie akceptuje u znajomych tylko niedoboru wyrozumiałości. Cechuje się wysublimowaniem, lubi wymyślne napitki i dania i jej społeczne obyczaje są zawsze perfekcyjne, a zatem często postrzega się za jurora dobrego smaku. Jest to osobnik nietolerancyjny, zmaga się z każdym uważającym inaczej, dowolną rozbieżność opinii uznaje za napaść, zatem umie znaleźć porozumienie jedynie z podobnym do niej maniakiem.

Pozostałe atrybuty właściwie ukazujące przedstawianą osobę to również: ofiarny, surowy, ambitny, dogmatyczny, krytyczny, medialny, rozkojarzony, gniewny, waleczny, natarczywy, potężny, oryginalny, perfidny, naturalny, wyzywający, narcystyczny, groźny, nadwrażliwy, dowcipny, nieprzyjazny, kochliwy, stuknięty, poszukujący, zuchwały oraz nietaktowny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: bokser, żołnierz, lekkoatleta, ortopeda, futbolista, sztangista, zapaśnik i kaskader.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Beim Józef - (1937-1987) - prawnik, komendant główny Milicji Obywatelskiej,.
 • Beuttler Mike - (1940-1988) - brytyjski kierowca wyścigowy.
 • Bujnowski Rafał - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Calvi Roberto - (1920-1982) - bankier włoski.
 • Clézio Jean-Marie Gustave Le - (1940-) - pisarz francuski.
 • Dan Władysław - (1902-2000) - kompozytor.
 • Downing Arthur Matthew Weld - (1850-1917) - astronom brytyjski.
 • Gaucher Roland - (1919-2007) - dziennikarz francuski.
 • Gawriluk Nina - (1965-) - rosyjska sportowiec, biegi narciarskie.
 • Kawecki Zygmunt - (1876-1955) - dramatopisarz, prozaik, dziennikarz.
 • Lacan Jacques - (1901-1981) - francuski psychiatra, psychoanalityk.
 • Lindegaard Anders - (1984-) - duński sportowiec, piłka nożna.
 • Lovell Raymond - (1900-1953) - aktor kanadyjski.
 • McNab Jim - (1940-2006) - szkocki sportowiec, piłka nożna.
 • Mycielski Ludwik - (1854-1926) - działacz społeczny i polityczny w Wielkopolsce, rolnik-hodowca.
 • Orliński Bolesław - (1899-1992) - pilot myśliwski i doświadczalny, pułkownik.
 • Pouchulu Patricio - (1965-) - architekt argentyński.
 • Roda Alexander Roda - (1872-1945) - pisarz austriacki.
 • Romanow Aleksander Michajłowicz - (1866-1933) - wielki książę rosyjski.
 • Solarz Wojciech - (1979-) - aktor.
 • Tranchell Chris - (1941-) - aktor angielski.
 • Wettyn Maksymilian Józef - (1759-1838) - książę saksoński.
 • Zagórska Bogdana - (1945-) - piosenkarka.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.