Baranica, 12 kwietnia - Kobieta

Baranica, 12 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalna kobieta baran urodzona w dniu 12 4 bywa osobnikiem niesolidnym, kieruje się przeczuciami, przydarza się jej nie troszczyć się o podstawowe rzeczy, toteż zdarza się jej popadać w niezwykle nieprzyjemne kłopoty. Częstokroć bywa niespokojna, szybko staje się znużona najnowszymi pomysłami, często jest nieobliczalnym kolegą, więc częstokroć ma poważne problemy z realizowaniem zamierzeń. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest pierwszym aktorem wszelkiej zabawy, uwielbia oszałamiać swoich rozmówców, aczkolwiek niestety potrafi też uznawać się za ósmy cud świata. Charakteryzuje się cierpliwością, w zamierzchłych epokach umiałaby być skrybą notującym antycznych kodeksach, nieustępliwość pozwala jej spostrzec powiązania nieuchwytne dla normalnych osób i często jest fenomenalnym opiekunem. Bywa dominująca, jest urodzonym ucieleśnieniem kaprala i ocenia jako niebezpieczeństwo ludzi nieakceptujących jej opinii, a zatem częstokroć napotyka niejawny bunt wobec swoich działań. To jednostka dociekliwa, chce poznać każde zagadnienie, zatem w każdym wypadku próbuje spojrzeć za widnokrąg oraz osiąga pierwszorzędne efekty w lubianych przedmiotach. Jest to osobnik aktywny, dysponuje niespożytymi pokładami energii i rozpoczyna w tym samym czasie rozliczne sprawy. Bywa niestała, nie potrafi zdecydować się na jedno stanowisko i umie znienacka zrezygnować niedługo przed zdobyciem celu, dlatego bardzo słabo spełnia się jako niańka lub trener. To człowiek wojowniczy, dąży do postawienia na swoim nie bacząc na koszty i jest straszna w stosunku do nieprzyjaciół. To jednostka zdyscyplinowana, wykazuje wytrwałość i opanowanie, przeszkody nie potrafią łatwo jej zniechęcić, jednak kiepsko wytrzymuje prędko zmieniające się okoliczności. Jest to osoba otwarta, jej życzliwość przynosi jej uznanie, nie kryje własnych wzruszeń, lecz na nieszczęście, czasami formułuje myśli nadmiernie bezpośrednio. Lubi zachowywać się egoistycznie, wszelkie przedsięwzięcia powinny oscylować wkoło jej postaci, do zamierzeń umie przeć chociażby przez ludzką niedolę i jest kompletnie skoncentrowana na sobie.
To osobnik niezależny, decyzje obiera na podstawie osobistych rozważań, a więc niech ci nie wydaje się, że wykona zakomunikowane jej przykazania. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, lubi strofować ludzi w otoczeniu, dowolną sprzeczność punktu widzenia uważa za atak, więc potrafi dojść do ładu jedynie z pokrewnym do niej ekstremistą. Cechuje się optymizmem, promieniuje pozytywnym wigorem, nawet w klęsce stara się wynaleźć korzyści, dlatego ochoczo podejmuje się sondowania nieprzebytych przedtem terenów. Jest to osoba silna, zazwyczaj pracuje gwałtownie i na wysokich obrotach, z zapałem wdraża w czyn ogromne innowacje i przewroty oraz radośnie podchodzi do wszelkich korzystnych reform w życiu. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, uwidocznia kategorycznie światu, iż na pozór nieuporządkowane prace też umieją zapewniać rezultaty i nie winno się zanadto przesadzać z bezustannym panowaniem nad sobą. Jest to jednostka bystra, drażnią ją powikłane sytuacje wymagające wszechstronnego badania, prezentuje należyty kurs powolniejszym od siebie i każdy problem pragnie rozwikłać natychmiast. Bywa człowiekiem prostolinijnym, ubóstwia korzystać z nieskomplikowanych i sprawdzonych rozwiązań, bowiem woli rzeczowe dokonania niż oświadczenia i na centralnej pozycji kładzie faktyczny zysk. Jest to osoba śmiała, niezmiernie rzadko jest zaniepokojona nieprzewidzianymi trudnościami, albowiem potrafi przezwyciężyć swój strach i przejawia spokój nie patrząc na warunki. To osobnik kompromisowy, umie kumplować z jednostkami o wielce odmiennych poglądach i nie interesuje jej przekonywanie kompanów do swoich przekonań, a zatem usiłuje wystrzegać się stukniętych pomyleńców zaaferowanych rozgłaszaniem najsłuszniejszych dogmatów. Bywa osobnikiem lekkomyślnym, uwielbia bezcelowo ryzykować oraz wykonuje pracę często pośpiesznie i niezbyt starannie, mimo że posiada wiedzę o tej swojej niedoskonałości. Jest to człowiek szykowny, podziwia zwinne, sportowe fury i lubi sprawować się z hrabiowską godnością, a więc częstokroć uważa się za sędziego odpowiedniej estetyki. To jednostka rozważna, to ostrożny i ambitny dowódca, rozważa najrozmaitsze plany wydarzeń oraz nie darzy zaufaniem projektów stworzonych niestarannie.

Pozostałe atrybuty kapitalnie wyrażające ową osobę to również: wyzywający, asertywny, zrzędliwy, pusty, niemiły, nieokrzesany, wyniosły, apodyktyczny, rozkojarzony, lubiany, nieugięty, łatwowierny, lubieżny, zadufany, charyzmatyczny, powabny, potężny, destrukcyjny, uśmiechnięty, obrotny, grubiański, narcystyczny, bezładny, bezlitosny, nieuprzejmy, natarczywy, waleczny i zwariowany.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: biegacz, żołnierz, lekarz, bokser, sportowiec, futbolista, pilot, kulturysta, farmaceuta, elektryk, ortopeda, anestezjolog oraz monter.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Cattarinussi René - (1972-) - włoski sportowiec, biathlon.
 • Cookworthy William - (1705-1780) - chemik angielski.
 • Doherty Shannen - (1971-) - aktorka amerykańska.
 • Duca Paul Lo - (1972-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Duńczak Igor - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Espinoza Giovanny - (1977-) - ekwadorski sportowiec, piłka nożna.
 • Gebhardt Liz - (1945-) - aktorka angielska.
 • Grönemeyer Herbert - (1956-) - niemiecki aktor, piosenkarz.
 • Lindemann Ferdinand von - (1852-1939) - matematyk niemiecki.
 • Lynn Heather - (1977-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Makulis Jimmy - (1935-2007) - piosenkarz grecki.
 • Mozil Czesław - (1979-) - wokalista duński.
 • Ponce Waldo - (1982-) - chilijski sportowiec, piłka nożna.
 • Quliyev Emin - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Samples Candy - (1940-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Winding Julian - (1984-) - syn Kaspera Windinga i Brigitte Nielsen.
 • Wójcik Karol - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.