Baranica, 10 kwietnia - Kobieta

Baranica, 10 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczna kobieta baran, która urodziła się dnia 10 4, lubi zachowywać się egoistycznie, charakteryzuje ją niedobór wrażliwości, jest totalnie skupiona na sobie i wszelkie aktywności winny krążyć dokoła jej osoby. To jednostka prostolinijna, często jest niezwykle urocza, niezmiernie ceni szczerość, lecz częstokroć złości swoją postawą ludzi. Często bywa nieodpowiedzialna, nie lęka się o czas, który nadejdzie, przewidywanie następstw swoich zachowań pozostawia innym, a zatem z rzadka uzyskuje spektakularny finansowy dobrobyt. Uwielbia zachowywać się agresywnie, nienawidzi nieoczekiwanych przeszkód, heroicznie zmaga się z trudnościami i wydaje się prawdziwym awanturnikiem. Jest to człowiek zdyscyplinowany, umie doprowadzić swoje zamierzenia do korzystnego ukończenia, potrafi się należycie inspirować, jednak umie być nazbyt formalna w zaskakujących sytuacjach. To osoba dociekliwa, pragnie uczyć się nowych rzeczy, dlatego na stałe zostaje w niej dziecięcy dar do dziwienia się rzeczywistości oraz sprawdza się w zawodach powiązanych z ciekawskością. Bywa apodyktyczna, zachowuje się niczym chuligan i przemawianie do jej rozumu częstokroć nie daje rezultatu, zatem potrafi prowokować protesty pośród swoich pracowników. Często bywa chwiejna, nie umie podejmować zorganizowanych zobowiązań i potrafi nagle zrezygnować na chwilę przed uzyskaniem finału, więc bardzo marnie radzi sobie jako niańka lub trener. To jednostka przedsiębiorcza, dysponuje nieprzebranymi rezerwami energii, nie unika wysiłku i jest niezwykle efektywna w pracy. To osobnik niespokojny, szybko nudzi się licznymi konceptami, wszystko chce uzyskać momentalnie, toteż ochoczo odreagowuje irytację w szalonych balangach. To osoba błyskotliwa, ubóstwia spędzać czas z kolegami, niezmiernie lubi eksponować swoją osobę, ale częstokroć na nieszczęście nie umie zamknąć się w sposobnym momencie. Cechuje się wytrwałością, potrafi osiągnąć sprawność w sprawach wymagających długookresowej praktyki, na uczelni często zdobywa imponujące wyniki i częstokroć jest idealnym nauczycielem.
To osobnik przezorny, wystrzega się pośpiesznych działań, konstruuje skomplikowane plany oraz nie wierzy koncepcjom utworzonym niestarannie. Jest to człowiek nietolerancyjny, wkurzają ją osoby o odrębnych orientacjach politycznych, na całym całym globie tylko ona ocenia rzeczy prawidłowo, a więc w krótkim czasie zniechęca do siebie normalnych ludzi. Znamionuje się wesołością, niezachwianie polega na swojej pomyślności, popełnione gafy ocenia jako kopalnię przydatnego doświadczenia, a zatem dobrze działa jako odważny innowator. Bywa osobnikiem niewyrafinowanym, nie lubuje się w bombastycznych ozdobnikach i wystąpieniach, albowiem ceni zrozumiałość i lapidarność i nie pragnie marnować żywota na kombinacje. To osoba kompromisowa, nie stroni od dziedzin niekonwencjonalnych i różnych od już doświadczonych i problemowo aktualizuje dotychczasowe przekonania w kontakcie z nieznanymi wcześniej doznaniami, więc dokłada starań, by wystrzegać się zaślepionych ekstremistów pochłoniętych szerzeniem jedynie słusznych ideologii. Jest to jednostka żywiołowa, odstrasza ją brak skutków swoich aktualnych prac, zazwyczaj rozpoczyna aktywność błyskawicznie i bez ociągania i często jest koniem pociągowym całej drużyny wykonawczej. Charakteryzuje się beztroską, nie obawia się zagrożeń oraz momentami umie nie uwzględnić niby bezspornego niebezpieczeństwa, chociaż posiada wiedzę o tej swojej wadzie. To człowiek pobudliwy, stanowi poglądowy dowód, że nieustanna, odrobinkę stuknięta improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś projekt na egzystencję i powinno się sobie pozwolić na nieposkromione doświadczanie przeżyć i uzewnętrznianie się. To osoba zaradna, nie cierpi wykonywania czyichś nakazów, toteż niech ci nie jawi się, iż ustąpi komuś bez starcia. Cechuje się śmiałością, nie trwożą jej jakiekolwiek problemy, bo stara się nie myśleć o strachu i wydaje się pozostałym ludziom nieporuszoną opoką. Znamionuje się stanowczością, doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich pragnień, chętnie walczy z innymi oraz nie boi się inicjowania sporów. Jest to osobnik szykowny, swój dom urządza z doprawdy magnacką pomysłowością i uwielbia prowadzić się z lordowską wykwintnością, zatem dostatek kapitału bardzo ułatwia jej wiedzenie bytu będącego w zgodzie z jej osobowością.

Inne cechy właściwie opisujące ową jednostkę to również: bezładny, przyjazny, stuknięty, uprzejmy, rozrzutny, bałaganiarski, zblazowany, wyzywający, bezlitosny, rozmowny, bezduszny, destrukcyjny, wyzwolony, indywidualistyczny, nietaktowny, zrzędliwy, hojny, zapalczywy, żarliwy, nadgorliwy, prymitywny, nieugięty, zuchwały, skuteczny, krytyczny, brutalny, humorzasty, denerwujący oraz okropny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie czuł, są: instalator, elektryk, tenisista, bramkarz, anestezjolog, pilot, farmaceuta, piłkarz, żandarm, bokser, dentysta, zapaśnik, sportowiec, żołnierz i policjant.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Amos Ben - (1990-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Bleiler Gretchen - (1981-) - amerykańska sportowiec, snowboard.
 • Czajka Paweł - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Denny Martin - (1911-2005) - muzyk amerykański.
 • Goodman Linda - (1925-) - astrolog amerykańska.
 • Hansen Christian - (1885-1972) - generał niemiecki.
 • Jankowski Dawid - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kopteff Peter - (1979-) - fiński sportowiec, piłka nożna.
 • McClarnon Liz - (1981-) - piosenkarka brytyjska.
 • McCrea Peter - (1955-) - mąż Courtney Lemmon, córki Jacka Lemmona.
 • Meredith Don - (1938-2010) - amerykański sportowiec, futbol amerykański, sprawozdawca sportowy, aktor.
 • Petiet Robert-Marie-Eduard - (1880-1967) - generał francuski.
 • Puchalski Patryk - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Richards Ruby - (1966-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Rybka Ołeksandr - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sexxx Africa - (1973-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Summers Montague - (1880-1948) - pisarz angielski.
 • Ślączka Zbigniew - (1928-1985) - poeta.
 • Törmänen Jouko - (1954-) - fiński sportowiec, skoki narciarskie.
 • Weaver Lee - (1930-) - aktor amerykański.
 • Wegner Stanisław - (1857-1930) - publicysta, tłumacz, księgarz, finansista.
 • Wicher Paweł - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Widejko Bartosz - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Winkelmann Adolf - (1946-) - niemiecki rezyser filmowy.
 • Woodward Robert Burns - (1917-1979) - chemik amerykański.
 • Żymełka Sergiusz - (1991-) - aktor.
 • d'Albert Eugen - (1864-1932) - kompozytor niemiecki.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.