Baranica, 29 marca - Kobieta

Baranica, 29 marca - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Pani baran urodzona w dniu 29 3 częstokroć bywa władcza, nie znosi oceniania własnych nakazów i uważa za niebezpieczeństwo osoby niepodzielające jej punktu widzenia, a więc źle sprawdza się w trakcie grupowych czynności. Bywa człowiekiem kłótliwym, gwałtownie rzuca się na pojawiające się na swej trasie przeciwności, pragnie rywalizować i urzeczywistnia ryzykowne plany. Bywa egoistyczna, do swoich znajomych ma nastawienie czysto instrumentalne, wszelkie przedsięwzięcia winny oscylować wkoło jej postaci i nie baczy na interesy pozostałych osób. To jednostka ekstrawertyczna, jest pierwszym aktorem każdej imprezy, posiada w duszy obfity zapas historii, ale często ubóstwia artykułować sądy mało przemyślane. To osobnik przedsiębiorczy, nie boi się pracy i irytuje ją bierność. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi rozsądnie gospodarować swoimi rezerwami, umie się adekwatnie motywować, jednak potrafi być zbyt sztywna w nieprzewidzianych okolicznościach. Jest to człowiek ciekawy, chce zrozumieć każdą możliwą rzecz, toteż ochoczo jeździ po świecie oraz spełnia się w profesjach wiążących się z ciekawskością. Jest to osobnik wytrwały, umie zrealizować sprawy niezwykle nieciekawe dla innych osób, umie cierpliwie przysłuchiwać się ludzkim gawędom i w dawnych epokach potrafiłaby być zakonnikiem kaligrafującym drogocennych książkach. To osobnik szczery, częstokroć jest bardzo ujmująca, uczciwość to jej najtrafniejsze miano, lecz na nieszczęście, nierzadko mówi nadto bezpośrednio. Często bywa niesolidna, nie martwi się czasem, który nadejdzie, przewidywanie efektów swoich zachowań zostawia pozostałym, a zatem z rzadka dochodzi do spektakularnego dostatku. Bywa osobnikiem niespokojnym, z łatwością przemieszcza się od płomiennego animuszu do totalnego zniechęcenia, nie umie poświęcić się jednemu zadaniu przez dłuższy czas, dlatego częstokroć wchodzi w spory ze swoimi przełożonymi. Jest to człowiek niekonsekwentny, nie potrafi wykazywać się metodycznymi decyzjami i umie aktualizować życiowe założenia co minutę, dlatego niezmiernie trudno toczy się z nią dyskusje.
Cechuje się wysublimowaniem, poświęca się zbytkownym uciechom i doznaje upodobania do utrzymywania kontaktu z teatrem, zatem wniebowzięta jest jako dysponent ogromnego mienia. Bywa jednostką nietolerancyjną, jest absolutnie przeświadczona o osobistej nieomylności, na całej całej planecie tylko ona widzi rzeczy odpowiednio, więc potrafi nawiązać kontakt wyłącznie z podobnym do niej ekstremistą. To osoba nieustraszona, umie urzeczywistnić sprawy niewykonalne dla innych ludzi, ponieważ rewelacyjnie radzi sobie w zawikłanych warunkach i okazuje opanowanie nie patrząc na okoliczności. Jest to człowiek szybki, denerwują ją powikłane sytuacje wymagające wieloaspektowego rozpatrywania i wszelki problem pragnie rozgryźć natychmiast. Jest to osobnik stanowczy, doskonale rozumie swoje potrzeby, potrafi wymóc zrealizowanie wydanych rozkazów oraz z radością przyjmuje wszelkie pomyślne reformy w otoczeniu. Jest to osoba kompromisowa, dysponuje niezwykle dociekliwym i wszechstronnym umysłem i bawi ją różność życia i kolegów, a zatem jest działaczem charytatywnym dopominającym się o swobodę ludzi represjonowanych. Jest to jednostka lekkomyślna, czuje się niezwyciężoną oraz działa często pośpiesznie i niezbyt sumiennie, choć zna tę swoją niedoskonałość. Bywa osobnikiem prostolinijnym, nie odczuwa pociągu do zbędnej wymyślności, albowiem preferuje namacalne dokonania niż deklaracje i na głównym miejscu umieszcza faktyczną użyteczność. Charakteryzuje się rozwagą, to przezorny i posiadający duże aspiracje planista, skrupulatnie organizuje najbłahsze akcje oraz śpieszy ku bogactwu z namysłem, jednakże metodycznie. To osoba pobudliwa, stanowi poglądowe potwierdzenie, iż niby nieskładne działania też umieją gwarantować wyniki i nie można przesadnie przesadzać z permanentną samokontrolą. Znamionuje się niezależnością, autentycznie przepada za zupełną suwerennością decydowania, dlatego niech ci nie jawi się, że będzie respektowała twoje zakazy i dyrektywy. To człowiek wesoły, niezachwianie pokłada ufność w swoim dobrym losie, ekscytują ją nowe doświadczenia i przeżycia, więc nie traci nadziei nawet w trudnych sytuacjach.

Pozostałe atrybuty celnie obrazujące przedstawianą osobę to także: brutalny, perfidny, tępy, zwycięski, przyjazny, wyzwolony, roztrzepany, podły, gadatliwy, destrukcyjny, miły, nadgorliwy, apodyktyczny, dogmatyczny, rozkojarzony, ufny, uśmiechnięty, hojny, charyzmatyczny, bezkompromisowy, waleczny, kochliwy, sprytny, szczodry, szalony, ofiarny oraz zuchwały.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: lekarz, bokser, ortopeda, dentysta, lekkoatleta, farmaceuta, chirurg, instalator, kaskader, żołnierz, sztangista i kulturysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anduła Dariusz - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Belle Monique La - (1980-) - rumuńska aktorka w filmach erotycznych.
 • Costa Rui - (1972-) - portugalski sportowiec, piłka nożna.
 • Dexter Aubrey - (1898-1958) - aktor angielski.
 • Dębiec Michał - (1984-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Halbach Bertha Krupp von Bohlen und - (1886-1957) - przemysłowiec niemiecka.
 • Hensel Witold - (1917-2008) - archeolog, prehistoryk, profesor, polityk.
 • Lamar Shay - (1983-) - kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Lambert Christopher - (1957-) - aktor francuski.
 • Luft Joey - (1955-) - syn Sidneya Lufta i Judy Garland.
 • Meri Lennart - (1929-2006) - estoński polityk, dziennikarz, publicysta.
 • Montagu Ewen - (1901-1985) - brytyjski oficer wywiadu, pisarz, prawnik, sędzia.
 • Nagata Anna - (1982-) - aktorka japońska.
 • Oziemczuk Kamil - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Przystawski Tadeusz - (1905-1978) - aktor, reżyser, dyrektor teatru.
 • Słonicka Halina - (1931-) - śpiewaczka,.
 • Śmietana Jarosław - (1951-2013) - muzyk jazzowy, gitarzysta, kompozytor.
 • Tokarski Julian - (1883-1961) - mineralog, gleboznawca.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.