Baranica, 28 marca - Kobieta

Baranica, 28 marca - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Kobieta baran urodzona w dniu 28 3 lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi umiejętnie gospodarować swoimi środkami, umie się dobrze motywować, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w wymagających tego okolicznościach. To człowiek bezpośredni, jest lubiana w zespole, nienawidzi owijać w bawełnę, aczkolwiek często nie wystarcza jej taktu. Częstokroć bywa autokratyczna, jest autentycznym uosobieniem policjanta i nie zamartwia się oceną swojego zachowania, a zatem słabo sprawdza się w trakcie kolektywnych zajęć. Często bywa niestała, nie potrafi wykazywać się konsekwentnymi decyzjami i częstokroć nie umie zakończyć rozpoczętych spraw, często podejmuje się różnych profesji. Uwielbia zachowywać się agresywnie, realizuje zuchwałe koncepcje, pragnie widzieć błyskawiczne rezultaty i jawi się urodzonym łobuzem. Bywa osobnikiem błyskotliwym, jest źródłem najrozmaitszych projektów, asysta obszernej widowni implikuje dla niej doskonałą rozrywkę, jednakże częstokroć ubóstwia wyrażać osądy niezbyt rozważne. To jednostka energiczna, nie boi się wysiłku i dysponuje niespożytymi zapasami energii. Bywa nieopanowana, łatwo przechodzi od gorejącego animuszu do zupełnego rozgoryczenia, często jest nieprzewidywalnym przyjacielem, toteż ochoczo odreagowuje niezadowolenie w szalonych imprezach. Lubi zachowywać się nieodpowiedzialnie, rozkoszuje się dniem, przydarza się jej lekceważyć fundamentalne rzeczy, a więc częstokroć jest rozgarnięta tylko po czasie. Jest to osoba wścibska, chce przeniknąć wszystko, dlatego bywa kujonem w zagadnieniach omijanych poprzez pozostałych ludzi oraz chętnie dokształca się w rozmaitych przedmiotach. To osoba cierpliwa, często jest kapitalnym nauczycielem, spełnia się w roli wziętego przewodnika i potrafi cierpliwie oczekiwać na właściwą okazję. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, nie obchodzi jej rozbudowa korzystnych stosunków z kolegami, inni ludzie mają rozwiązywać jej problemy i znamionuje ją niedostatek uczuciowości.
Jest to osobnik bystry, zmęczona oglądaniem ludzkiej niekompetencji życzy sobie częstokroć wykonać coś na własną rękę, szybko przystosowuje się do wymogów sytuacji i irytuje ją konieczność oczekiwania na czyjeś postanowienia. Cechuje się kompromisowością, nie stroni od dziedzin nowych i różniących się od uprzednio zgłębionych i ekscytuje ją różnorakość rzeczywistości i wspólników, więc nie aprobuje u współtowarzyszy jedynie niedoboru poszanowania innych. Jest to człowiek spontaniczny, uosabia sobą całkiem niedorzeczną ideę, że egzystencja pod presją kalendarza nie jest najtrafniejszą opcją i można sobie zezwolić na naturalne doświadczanie emocji i uzewnętrznianie się. To osoba zaradna, decyzje obiera na kanwie własnych rozważań, zatem szaleństwem jest przewidywanie, iż zrealizuje wydane jej nakazy. Znamionuje się ostrożnością, próbuje nie zachowywać się intuicyjnie, rozważa rozliczne grafiki posunięć oraz nie darzy zaufaniem konceptów wykonanych na kolanie. To jednostka optymistyczna, oczekuje od świata zaskakujących, fantastycznych przeżyć, ubóstwia czerpać wiedzę o nieznanych zagadnieniach, a więc wspaniale sprawuje się jako dzielny wynalazca. Lubi zachowywać się nieostrożnie, uważa się za niezwyciężoną i nierzadko umie przeoczyć niemal niepodważalne niebezpieczeństwo, chociaż zna ten swój mankament. Charakteryzuje się wysublimowaniem, zajmuje się wyrafinowanymi przyjemnościami i uwielbia wieść się z jaśniepańską wykwintnością, toteż często jest postrzegana jako tubylczy dyktator mody. Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, jest święcie przekonana o osobistej doskonałości, na całej całej planecie wyłącznie ona ocenia sprawy odpowiednio, a zatem potrafi dojść do ładu tylko z porównywalnym do niej radykałem. Znamionuje się siłą, z reguły działa żywiołowo i na wysokich obrotach, jeśli sytuacja tego wymaga, odważnie i merytorycznie udowadnia swoje opinie oraz z radością odbiera wszelkie pozytywne przemiany w życiu. Bywa osobą prostolinijną, nie odczuwa pociągu do zbyt wielkiego udziwniania, ponieważ ceni zrozumiałość i zwięzłość i na najważniejszym miejscu lokuje praktyczną przydatność. To osobnik nieustraszony, nie zatrważają jej nijekie przeszkody, bowiem bardzo dobrze daje sobie radę z tremą i okazuje pokaźną samokontrolę.

Pozostałe określenia celnie obrazujące niniejszą jednostkę to też: bezkompromisowy, wyniosły, natarczywy, niepohamowany, perfidny, zdolny, rozrzutny, destrukcyjny, gadatliwy, narwany, pusty, awanturniczy, narcystyczny, rozhisteryzowany, nadwrażliwy, łatwowierny, wyzwolony, sprytny, niemiły, skuteczny, chciwy, bezduszny oraz niedokładny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: sportowiec, biegacz, anestezjolog, żołnierz, bokser, bramkarz, pilot, żandarm i kulturysta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anderson David - (1937-) - polityk kanadyjski.
 • Anisimow Nikołaj P - (1896-1981) - generał radziecki.
 • Baird Sharon - (1943-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Carlton Vanessa - (1980-) - amerykańska piosenkarka, pianistka.
 • Cohen Albert - (1895-1981) - pisarz szwajcarski.
 • Cordero Roque - (1917-2008) - kompozytor panamski.
 • Ferrara Cony - (1982-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Hadžić Anel - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Manesh Marshall - (1950-) - aktor amerykański.
 • Matilla Javier - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Monaghan Cameron - (1993-) - aktor amerykański.
 • Moore Jessica - (1990-) - australijska sportowiec, tenis ziemny.
 • Perry Jeff - (1955-) - aktor amerykański.
 • Ross John Jones - (1831-1901) - kanadyjski lekarz, polityk.
 • Schruff Julia - (1982-) - niemiecka sportowiec, tenis ziemny.
 • Stanley Wendell - (1904-1971) - biochemik amerykański.
 • Stelmasiak Piotr - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szmit Adam - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Virgin Vanessa - (1983-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.