Baranica, 26 marca - Kobieta

Baranica, 26 marca - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Kobieta baran, która urodziła się dnia 26 3, to człowiek naturalny, jest uznawana w grupie, bardzo lubi uczciwość, jednak na nieszczęście, nierzadko wyraża się przesadnie bezpośrednio. To jednostka zdyscyplinowana, potrafi mądrze dysponować swoimi rezerwami, umie się odpowiednio mobilizować, jednak nieraz nadto obstaje za już opracowanymi planami. To osoba agresywna, działa nonszalancko i wciela w życie brawurowe pomysły. To osobnik władczy, chce okiełznać cały świat i cudzy protest nie ma dla niej wagi, dlatego kiepsko sprawdza się w trakcie kolektywnych działań. Częstokroć bywa niesłowna, opiera się na przeczuciach, pracą i studiowaniem zajmuje się zwykle niezbyt ochoczo, zatem często jest mądra wyłącznie po czasie. Jest to osoba energiczna, posiada bezgraniczne pokłady energii, inspiruje współpracowników swoim nieokiełznanym żarem i relaksuje się dynamicznie. Bywa samolubna, jest kompletnie skoncentrowana na sobie, potrafi być skutecznym manipulatorem i inni ludzie muszą rozwiązywać jej kłopoty. To osoba wścibska, pragnie pojąć więcej niźli pozostałe umysły, a więc jest najlepszym uczniem w dziedzinach omijanych poprzez inne jednostki oraz nadaje się na wybitnego uczonego. Jest to osobnik chwiejny, jej postawy i oceny częstokroć są niejednoznaczne i umie raptownie poddać się na chwilę przed osiągnięciem finału, więc niezwykle źle radzi sobie jako opiekun lub trener. Bywa osobą błyskotliwą, mówi o swoich najmniejszych rozważaniach, nosi w duszy nieograniczony zasób przypowieści, ale potrafi również nudzić gadaniem przez cały czas o jakiejś rzeczy. Charakteryzuje się wytrwałością, spełnia się w charakterze wziętego wychowawcy, umie być wyrozumiałym i empatycznym towarzyszem i potrafi wykonać zadania niezmiernie zniechęcające dla normalnych ludzi. Często bywa niecierpliwa, błyskawicznie nuży się licznymi konceptami, wszystko chce dostać momentalnie, a zatem częstokroć ma poważne trudności z wdrażaniem postanowień noworocznych.
Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, pragnie drobiazgowego realizowania swoich poleceń, dowolną różnicę stanowiska uważa za agresję, toteż w krótkim czasie zniechęca do siebie pozostałe osoby. Znamionuje się dalekowzrocznością, to przewidujący i posiadający duże aspiracje strateg, konstruuje roztropne projekty oraz nie darzy zaufaniem koncepcji stworzonych w pośpiechu. Jest to jednostka beztroska, nie obawia się zagrożeń i niejednokrotnie umie nie zauważyć nieomalże niezaprzeczalnego niebezpieczeństwa, choć wie o tym swoim ograniczeniu. To osobnik silny, w ucieleśnianiu własnych zamierzeń potrafi być niezwykle metodyczna, momentami wręcz drapieżna, chętnie wprowadza w życie ogromne rewolucje i modernizacje oraz radośnie podchodzi do wszelkich pomyślnych reorganizacji w życiu. Jest to osoba dzielna, nie trwożą jej żadne problemy, bo umie zwalczyć swój przestrach i jakiekolwiek przeciwności przeważnie nie zatrważają jej. Cechuje się optymizmem, mocno polega na swoim dobrym losie, także w niepowodzeniu próbuje wypatrzyć dobre strony, dlatego rewelacyjnie sprawuje się jako śmiały innowator. Charakteryzuje się wysublimowaniem, swoje miejsce zamieszkania wyposaża z naprawdę królewską fantazją i w każdej swojej aktywności dąży do tego, by zdobywać maestrię, więc często uznaje się za arbitra właściwej estetyki. To człowiek impulsywny, wskazuje zdecydowanie całemu globowi, iż niby nieuporządkowane działania też potrafią przynosić wyniki i nie należy nadmiernie przedobrzać z nieustannym opanowaniem. Jest to jednostka żywiołowa, deprymuje ją deficyt skutków swoich aktualnych prac, wszelką sprawę chce rozgryźć w jednej chwili i zirytowana obserwowaniem ludzkiej nieporadności ma ochotę częstokroć przeprowadzić coś samodzielnie. Jest to człowiek niezależny, nie znosi jakichkolwiek norm i barier, a więc niech ci nie wydaje się, że będzie szanowała twoje zakazy i przykazania. Bywa osobnikiem prostolinijnym, ubóstwia używać rutynowych i bezpiecznych rozwiązań, bowiem narzekanie uważa za trywialne marnowanie dnia i za bardziej znaczące uznaje pragmatyczne wykorzystanie każdych rzeczy niźli ich wygląd. Jest to jednostka kompromisowa, umie przestawać z osobami o nadzwyczaj różniących się przekonaniach i problemowo aktualizuje dotychczasowe poglądy w kontakcie z najnowszymi obserwacjami, toteż jest wolontariuszem charytatywnym ubiegającym się o równouprawnienie ludzi represjonowanych.

Inne przymioty prawidłowo określające niniejszą jednostkę to również: perfidny, rzutki, denerwujący, narwany, kochliwy, narcystyczny, bezkompromisowy, krytyczny, poszukujący, ruchliwy, nadgorliwy, wygodnicki, lubiany, pusty, obrotny, wyzywający, ufny, rozkojarzony, rozmowny, ostry oraz szarmancki.
Zawodami, w których doskonale się będzie realizował, są: elektryk, futbolista, terapeuta, kaskader, farmaceuta, sportowiec, łyżwiarz, żandarm, monter, tenisista, chirurg, lekkoatleta, ortopeda, sztangista i policjant.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Albetz Otto - (1903-1958) - niemiecki dyplomata, oficer S Urodzony Schwetzingen.
 • Askew Luke - (1932-2012) - aktor amerykański.
 • Czechowski Robert - (1960-) - aktor.
 • Donati Massimo - (1981-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Hansson Catherine - (1956-) - aktorka szwedzka.
 • Housman Alfred Edward - (1859-1936) - angielski poeta, filolog klasyczny.
 • Hudson Gary - (1956-) - aktor amerykański.
 • Hurwitz Adolf - (1859-1919) - matematyk niemiecki.
 • Nimoy Leonard - (1931-2015) - amerykański aktor, reżyser.
 • O'Connor Sandra Day - (1930-) - amerykańska prawnik, sędzia.
 • Patou Candice - (1947-) - aktorka francuska.
 • Pertek Jerzy - (1920-1989) - pisarz marynista, publicysta, teoretyk literatury, tłumacz.
 • Radziszewski Dariusz - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Richards Evan - (1970-) - aktor amerykański.
 • Rinaldi Pietro - (1972-) - włoski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Schlechter Emanuel - (1906-1943) - scenarzysta, autor tekstów piosenek.
 • Sieradzki Janusz - (1970-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Thompson Bejnamin - (1753-1814) - amerykański fizyk, wynalazca.
 • Warlock Billy - (1961-) - aktor amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.