Baranica, 24 marca - Kobieta

Baranica, 24 marca - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Kobieta baran, która przyszła na świat w dniu 24 3, uwielbia zachowywać się konsekwentnie, okazuje upór i uporządkowanie, pracuje w sposób rozumny i sprawdzony, jednak często nie wystarcza jej błyskotliwości wskazanej w naglących sytuacjach. Bywa jednostką samolubną, umie na zimno używać pozostałych ludzi, inne osoby mają rozwikływać jej zmartwienia i bez entuzjazmu ofiarowuje coś pozostałym ludziom. Jest to osobnik ekstrawertyczny, jest pierwszym artystą każdego balu, przechowuje w umyśle obfite mrowie historii, lecz niestety potrafi też uznawać się za godny podziwu fenomen. Bywa niecierpliwa, błyskawicznie nuży się najnowszymi konceptami, częstokroć jest popędliwym partnerem, a zatem robota zwykle nie bywa dla niej źródłem euforii. To jednostka szczera, jej otwartość zapewnia jej popularność, nienawidzi używać eufemizmów, jednakże często brakuje jej subtelności. To człowiek wytrwały, umie być wyrozumiałym i wrażliwym przyjacielem, w liceum częstokroć zdobywa doskonałe noty i determinacja w kroczeniu do mety często dopomaga jej uzyskać sukces. To osobnik aktywny, pragnie stwarzać niekonwencjonalne rzeczy, jest niezwykle skuteczna w pracy i rewelacyjnie znosi nerwową harówkę. Jest to osoba dociekliwa, chce przeniknąć więcej niż inni śmiertelnicy, a więc w każdym wypadku próbuje zajrzeć za krawędź świata oraz jest odpowiednia na wybitnego odkrywcę. To człowiek apodyktyczny, jest prawdziwą personifikacją kaprala i uznaje za niebezpieczeństwo osoby nieakceptujące jej punktu widzenia, więc częstokroć natrafia na bierną opozycję wobec swoich działań. Często bywa niesłowna, żyje teraźniejszością, uczeniu się i wysiłkowi oddaje się zazwyczaj niezbyt ochoczo, dlatego zdarza się jej popadać w bardzo ciężkie kłopoty. Charakteryzuje się napastliwością, zachowuje się zadziornie i wdraża w czyn fantastyczne zamierzenia. Częstokroć bywa niekonsekwentna, jej poglądy i postawy często są niejednoznaczne i częściej od innych modyfikuje opinię odnośnie celu swojej aktywności, zatem niezmiernie słabo spełnia się jako głowa rodu lub instruktor.
Bywa osobnikiem prostolinijnym, nie lubi zbędnej ekstrawagancji, ponieważ preferuje namacalne dokonania niż deklaracje i na najważniejszym miejscu stawia praktyczny zysk. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, stanowi poglądowe świadectwo, iż życie pod przymusem kalendarza nie jest najlepszą opcją i częstokroć nasze naturalne odruchy wykazują najwyższą skuteczność. Znamionuje się wesołością, zawsze zerka z odwagą w jutro, nawet w przegranej usiłuje znaleźć dobre strony, toteż chętnie podejmuje się sondowania niezbadanych poprzednio obszarów. Jest to osoba przewidująca, wystrzega się niefrasobliwych działań, konstruuje skomplikowane plany oraz nie pokłada ufności w projektach sporządzonych w pośpiechu. Jest to jednostka wysublimowana, zajmuje się wyrafinowanymi przyjemnościami i w dowolnej swojej aktywności stara się uzyskiwać doskonałość, dlatego uradowana jest jako właściciel pokaźnej fortuny. Cechuje się kompromisowością, nie stroni od dziedzin nowych i różnych od już poznanych i ludzi różniących się i nietypowych nie uważa z marszu za zagrożenie, a więc podejmuje próby, by unikać postrzelonych fanatyków pochłoniętych rozgłaszaniem najdoskonalszych idei. Znamionuje się śmiałością, potrafi zrealizować zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, bo stara się z reguły nie martwić się przed czasem i objawia powściągliwość nie patrząc na warunki. Jest to osobnik silny, wspaniale zna swoje potrzeby, umie wyegzekwować zrealizowanie zarządzonych nakazów oraz nie wyrzeka się realizowania dalekosiężnych przedsięwzięć dla krótkotrwałej i fałszywej wygody. To osoba bystra, wszelki problem pragnie rozwiązać w jednej chwili, zirytowana przypatrywaniem się cudzej niekompetencji ma ochotę często przeprowadzić coś samodzielnie i ubóstwia dostrzegać przed sobą precyzyjnie wyznaczone kierunki. Częstokroć bywa nietolerancyjna, lubi instruować ludzi dookoła, na całej całej planecie jedynie ona pojmuje sprawy adekwatnie, więc często prowadzi wojny ze znajomymi. Jest to jednostka nieostrożna, nie obawia się przeciwności oraz nie przywiązuje wagi do staranności powierzonych jej zadań, mimo że niekiedy naprawdę dopisuje jej fart. Jest to osobnik niezależny, postanowienia obiera na podstawie osobistych rozważań, zatem zawiedzie cię spodziewanie się, że podporządkuje się komuś bez walki.

Inne cechy kapitalnie ukazujące przedstawianą osobę to także: krytyczny, powabny, żarliwy, perfidny, rozrzutny, stuknięty, dogmatyczny, narcystyczny, nadgorliwy, lubiany, rzutki, surowy, hojny, wyzywający, grubiański, zuchwały, wygodnicki, przyjazny, bezduszny, zrzędliwy, gadatliwy, bezpruderyjny, wybuchowy, bałaganiarski, rozmowny i wyemancypowany.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: policjant, terapeuta, futbolista, sportowiec, ciężarowiec, mechanik, chirurg, bokser, zapaśnik, farmaceuta, tenisista, żołnierz, pilot, ortopeda, anestezjolog oraz lekkoatleta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arop Justin - (1958-) - ugandyjski sportowiec, lekkoatletyka, rzut oszczepem.
 • Baade Walter - (1893-1960) - astrofizyk amerykański.
 • Carradine Robert - (1954-) - aktor amerykański.
 • Chastain Jessica - (1977-) - aktorka amerykańska.
 • Creed-Miles Charlie - (1972-) - aktor angielski.
 • Dłuska Maria - (1900-) - teoretyk literatury, językoznawca, profesor.
 • Granby Jpseph - (1885-1965) - aktor amerykański.
 • Hamilton Murray - (1923-1986) - aktor amerykański.
 • Hill Albert - (1889-1969) - brytyjski sportowiec, lekkoatletyka, biegi.
 • Horn Rebeca - (1944-) - niemiecka rzeźbiarka, autorka filmów artystycznych.
 • Mally Remo - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mańkowski Marcin - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • McGowan Dustin - (1982-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Monzó Quim - (1952-) - kataloński pisarz, dziennikarz, scenarzysta radiowy i filmowy.
 • Moore Jonathan - (1923-2008) - aktor amerykański.
 • Mulligan David - (1982-) - nowozelandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Napierski Stefan - (1899-1940) - poeta, prozaik, krytyk literacki, tłumacz.
 • Porter William - (1926-2000) - amerykański sportowiec, lekkoatletyka, biegi przez płotki.
 • Sorel George - (1901-1948) - aktor amerykański.
 • Stwora Jacek - (1918-1994) - reporter, prozaik, autor audycji radiowych.
 • Świtoniak Jarosław - (1927-1997) - scenograf, pedagog.
 • Weiss Wiesław - (1956-) - dziennikarz radiowy.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.